Шокиращ обрат с Васил Божков!
Софийският градски съд пусна от домашния арест бизнесмена
Софийският градски съд пусна от домашния арест бизнесмена Васил Божков. Съдът се мотивира, че вече са минали осем месеца от задържането му.
Според съда няма опасност на свобода Божков да извърши престъпление. Няма риск и бизнесменът да влияе върху събирането на доказателства. Също така няма опасност и той да се укрие, пише БТА.
След като преди дни Софийската градска прокуратура (СГП) внесе обвинителен акт в съда по разследване за организирана престъпна група за изнудване, длъжностни и корупционни престъпления, адвокатите на Божков поискаха промяна и на мярката му за неотклонение.
Васил Божков бе предаден на съд като подбудител в съучастие с длъжностни лица от Държавна комисия по хазарта (ДКХ), които са допуснали да не се таксуват и да не се събират в пълен размер дължими такси по Закона за хазарта. Вследствие на престъпната дейност са нанесени щети на държавния бюджет в размер на 559 739 164,70 лева, като са събирани много по-ниски такси.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Последвайте ни
Божков Премиер.
БОКО ТИКВАТА Това е хуманния български съд, ние ги хващаме, те ги пускат.
БОКО ТИКВАТА За предстоящите избори купуваме..., извинете исках да кажа набираме избиратели сред нашите верни подръжници сиганите и пидиразите, БЛАЖЕВ чувствай се поканен.
Баце, забрави да кажеш, че при вас освен сигани и пидирази, има и много осъдени престъпници ДРУГИ НЯМА.
Зелена главо и ти забравяш нещо ... СИЧКОТО СЕЛЯН е ГЕРБАВО.
Василе,тури го на шайката с 200 ти знаеш как!
Твърде вероятно е сега Чери да направи връзка Йоца Амстердама и да ни избавят от Асфалт паша, като му светят маслото . Какъв славен ден за българската демокрация би настъпил
Сега всичките дела под гаранция до сега не искаше да ги плаща а за убийствата и опит за убийства задържане под стража! как за толкова дела на свобода а всички други за дребни неща в ареста! Накрая ще има народен съд срещу съдии прокурори и полиция а това не е далече!
Нямало да избяга. Самолета вече го чака. Румънците са му услужили с апартамент в Дубай. А ние да си ги ловим
Накрая ще има народен съд срещу съдии прокурори и полиция а това не е далече! За убийства и опит за такива е година и половина където мярка не му гледаха заради това че е под домашен арест! сега да му е гледат на ново както всички дела отделно и на всяко дело отделна мярка за убийства задържане под стража! Нищо че е болен от рак ако изобщо е болен!
Това решение показа, че родното правосъдие е едно от найкорумпираните в света. Интересно защо гжа Кулеши в ЕС си трае? Явно е получила вече превода от Дубай?
поредната подигравка с народа.. агнета сме..
Мафията си има държава!
И ТОЯ СИ ОТИВА,ЩЕ ГО ГРЪМНАТ.