14 пазарджиклии съдят “паяка”

https://blitz.bg/obshtestvo/14-pazardzhiklii-sadyat-payaka_news38887.html Blitz.bg

Четиринадесет пазарджиклии са подали жалби срещу общинска наредба, която регламентира работа на “паяците” в Пазарджик. Според тях дейността на машините, които вдигат неправилно паркирани коли, е противозаконна, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ.

В жалбата се иска отмяна на Наредбата. Ако това стане, всеки, чиято кола е била вдигната, може да съди общината за нанесени щети, коментират юристи.
Сред жалбоподателите е и общинският съветник от БСП Йордан Димитров. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай