17-годишно момче е било прието в клиниката по токсикология във Варна, след като е изпило 1,5 л. ракия, съобщиха Военноморската болница в града.
Състоянието на момчето вече е стабилизирано и няма опасност за живота му. През последните два дни е имало няколко приети младежи под 18 години с алкохолни интоксикации, но това е най-фрапиращият случай , от гледна точка на погълнатото количество алкохол. / БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.