18-годишен спечели 100 000 лв. в „Сделка или не”

https://blitz.bg/obshtestvo/18-godishen-specheli-100-000-lv-v-sdelka-ili-ne_news28162.html Blitz.bg

Севил Салиев спечели 100 000 лв. в „Сделка или не”. Предаването ще бъде излъчено тази вечер по „Ново телевизия”. 18-годишният ученик от Ветеринарния техникум в Ловеч в участва за първи път в тв игра и за първи път в живота си получава толкова голяма сума пари. Той все още не е решил за какво ще похарчи спечеленото, но със сигурност ще си купи кола.

Признава, че в „Сделка или не” е отишъл с нагласата да отвори кутия за 10 000 лв., но шансът е бил на негова страна.
На 25 и 26 декември участниците в „Сделката” – Илияна Раева и Наско Сираков, ще играят благотворително за инициативата „Българската Коледа”, чиито съорганизатор е „Нова телевизия”.
На 29 декември кутии ще отварят господарите на ефира Рачков и Мария Игнатова, а на 30 - адреналинките Яна и Жана. На 31 декември, навръх Нова година, водещият Румен Луканов обещава едно доста по-различно предаване, на чиито финал някой ще си тръгне много по-богат – голямата награда е четвърт милион лева...
На 1 и 2 януари ни очаква една много смешна „Сделка или не” – с Влади Въргала и Филип Аврамов от новогодишното шоу „Царете на комедията”. /БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай