26 села все още са без ток

https://blitz.bg/obshtestvo/26-sela-vse-oshte-sa-bez-tok_news40831.html Blitz.bg

Екипите на ЧЕЗ отстраниха голяма част от авариите по мрежата в Югозападна България. Възстановено е захранването в общини Петрич и Симитли. Все още без захранване са 26 села в общини Трекляно и Невестино.

Очаква се и там захранването да бъде възстановено до края на деня. Възстановено е и захранването в Гюешево. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай