37-годишен влезе в Спешното в Харманли и стана страшно

Мъжът е нападнал фелдшерка, оправдава се, че само я е бутнал

https://blitz.bg/obshtestvo/37-godishen-vleze-v-speshnoto-v-harmanli-i-stana-strashno_news942155.html Blitz.bg

Бързо производство е заведено в Районното управление в Харманли след сигнал за сблъсък между фелдшерка и посетител в Центъра за спешна медицинска помощ в Харманли, съобщи Областната дирекция на МВР в Хасково.

Според съобщение, получено в 10:10 часа вчера, мъж е ударил 64-годишната фелдшерка, която била на дежурство. Незабавно към мястото е изпратен полицейски екип, който установил 37-годишния нападател.

В своя защита той казал, че след като закарал за преглед болната си майка, бил избутан от медицинското лице да излезе навън от помещението и на свой ред той също я бутнал.

Работата по образуваното бързо производство продължава, допълват от полицията.

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай