400 души са се събрали на протест срещу правителството

Пристигат още хора, въпреки че вали силен дъжд

https://blitz.bg/obshtestvo/400-dushi-sa-se-sabrali-na-protest-sreshtu-pravitelstvoto_news208369.html Blitz.bg

Около 400 души са се събрали пред сградата на Президентството за поредната вечер на протест срещу правителството.

В района има засилено полицейско присъствие. Силен дъжд продължава да вали в столицата. Съботният протест също премина в дъждовно време и със значително по-слабо участие на гражданите.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай