70-годишна кипърка попадна под полицейски опел

https://blitz.bg/obshtestvo/70-godishna-kiparka-popadna-pod-policeyski-opel_news56587.html Blitz.bg

37-годишният И.К. от Сливен, служител на районното управление на МВР в града, е блъснал движеща се по пътното платно 70-годишна кипърска гражданка от град Момас. Пострадалата е получила фрактура на левия крак и е откарана за лечение в МБАЛ - Сливен без опасност за живота.

Инцидентът е станал около 18,30 ч. вчера във вилната зона "Изток" край Сливен /на около 150 м. източно от ел. подстанция "Комуна"/.

Водачът на автомобила - "Опел Вектра" със старозагорска регистрация, е с отрицателна проба за употреба на алкохол. Образувано е досъдебно производство. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай