Абитуриентите на бал с общински влак

https://blitz.bg/obshtestvo/abiturientite-na-bal-s-obshtinski-vlak_news50340.html Blitz.bg

Нова мода въведоха абитуриентите в Пазарджик. Те пътуват до ресторантите, в който празнуват завършването си с влак.

Три класа вече са наели общинското панорамно влакче, което специално за случая е украсено с панделки и балони. От общината съобщиха, че влакчето, което по принцип вози деца в градския парк, се ползва абсолютно безплатно. Общинарите са поръчали и ливрея за машиниста./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай