Ад на "Петрохан", снежна виелица удари прохода, стеле се мъгла СНИМКИ

Мина снегорин, но вали доста силно и продължава да трупа, коментира потребител в социалните мрежи

https://blitz.bg/regioni/ad-na-petrohan-snezhna-vielica-udari-prohoda-stele-se-magla-snimki_news1076693.html Blitz.bg

Сняг падна във високите части на прохода "Петрохан" тази сутрин. За това алармират водачи в социалната мрежа Facebook. Кадри, разпространени в социалната мрежа, показват заснежения асфалтов път.

Паднала е и мъгла, която затруднява видимостта по трасето.

"Не е за летни гуми! Мина снегорин, но вали доста силно и продължава да трупа", пише Кристина Максимова.

"Вали сняг и е мъгла, има снегорин, но не тръгвайте, ако не сте с хубави зимни гуми", коментира и Борислава Пиперкова.

Шофирайте внимателно!

 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай