Сняг падна във високите части на прохода "Петрохан" тази сутрин. За това алармират водачи в социалната мрежа Facebook. Кадри, разпространени в социалната мрежа, показват заснежения асфалтов път.
Паднала е и мъгла, която затруднява видимостта по трасето.
"Не е за летни гуми! Мина снегорин, но вали доста силно и продължава да трупа", пише Кристина Максимова.
"Вали сняг и е мъгла, има снегорин, но не тръгвайте, ако не сте с хубави зимни гуми", коментира и Борислава Пиперкова.
Шофирайте внимателно!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.