Ето какво пишат те (публикуваме думите им без редакторска намеса):
„Здравейте, драги журналисти, както вече знаете свалихме сайта на НС, но те понеже не могат да спрат атаката, и спират външните потоци към сайта, другояче, ако си извън България, не можеш да влезнеш в сайта! СМЯХ!
Също да ви кажем, днес в 20:30 ще ударим сайта на комисията за финансов надзор! Надяваме се, че ще бъдете там да гледате! #an4rchy #АНАРХИСТИТЕ“.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.