Арестуваха човек с дрога на протестите в София, а двама души без документи са отведени в първо районно, съобщиха от пресцентъра на МВР. На тримата са извършени проверки.
Полицейските „Антиконфликт“ екипи имат готовност да реагират при всеки сигнал за провокации или нарушаване на обществения ред. Полицията продължава да обезпечава обществения ред и сигурността по време на протестните действия.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.