„България Еър“ с важно съобщение: Анулирани полети от и до София

Летищата в Брюксел и Шарльороа няма да обслужват полети днес заради предстоящата национална стачка

https://blitz.bg/obshtestvo/balgariya-ear-s-vazhno-saobshtenie-anulirani-poleti-ot-i-do-sofiya_news1112410.html Blitz.bg

Поради форсмажорни обстоятелства и планирана национална стачка днес на летище Брюксел се налага да бъдат анулирани полети FB 407/408 по линията София – Брюксел – София. Това съобщи на своята фейсбук страница авиокомпания „България Еър“, позовавайки се на официално съобщение, издавано от авиационните власти или летището в Брюксел. 

Всички пътници от засегнатите полети ще бъдат пренасочени на следващ полет по маршрута на 15 октомври 2025 г. Екипът на авиокомпанията уверява, че ще осигури пълно съдействие и необходимата информация за промяната. 

Българска авиокомпания полита редовно до Ню Йорк

От авиокомпанията съветват пътниците да следят сайта и официалните комуникационни канали за допълнителни подробности, съобщава БТА. 

Авиокомпания спря всички полети до тази държава заради опит за преврат

Летищата в Брюксел и Шарльороа няма да обслужват полети днес заради предстоящата национална стачка, съобщиха белгийски медии.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай