Влаковете от София за Видин са пълни с бълхи, които хапят пътниците. Често те дори си ги пренасят вкъщи, без да подозират, сигнализирал читател на “24 часа”.
“Возя се с БДЖ и по други маршрути, но няма проблем. Само след пътуване до Видин, закъдето се използват стари вагони, краката ми са целите надупчени”, твърди Илиян Димитров. Той е предоставил и снимки.
“При нас няма такива жалби от пътници”, коментираха от гарата във Видин. Основното почистване на вагоните се извършвало в жп депото в столичния кв. “Надежда”.
“Ще проверим случая. Всеки вагон преди тръгване се почиства. До този момент не сме имали оплаквания”, казаха от БДЖ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.