Без блокада на парламента тази сутрин

Протестиращите се улисаха в пиене на кафе

https://blitz.bg/obshtestvo/bez-blokada-na-parlamenta-tazi-sutrin_news214296.html Blitz.bg

Петдесетина души освиркваха народните представители при влизането им в парламента. Тази сутрин тук ще продължат дебатите по актуализацията на бюджета. Протестиращите са се скупчили при задния вход на парламента. Те скандираха „Оставка” и „Мафия”.

Част от тях наричаха „говедо” всеки депута, който пристигаше на работа и тикаха пред него плакат „Пари на мафията не давам”. 

Още по-семпла група протестиращи сърбат кафе пред сградата на Народното събрание. "Плажуващи" днес няма.  Движението по бул. „Цар Освободител” се извършва нормално. Засилено е полицейското присъствие в района на парламента.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай