Безобразие! Гнили плодове за децата в столично училище

Ученици от СОУ "Братя Миладинови" в София получили за закуска мухлясали портокали

https://blitz.bg/stolitsa/bezobrazie-gnili-plodove-za-decata-v-stolichno-uchilishte_news401209.html Blitz.bg

Ученици от СОУ "Братя Миладинови" в София получили за закуска мухлясали портокали, алармират потресени родители.

"Дават на деца в училище гнили плодове", алармира зрител на Нова телевизия, пожелал анонимност.

Ден, след като 36 деца бяха приети в две столични болници с хранително отравяне, той изпрати снимки за рубриката „Моята новина“, за да покаже какви закуски получили деца в 30-то СОУ "Братя Миладинови" в София. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай