И още – рекорден брой винетки са закупени от началото на годината досега - 855 000. От АПИ отчитат, че те са на стойност от 67 милиона лева.
"От началото на годината са събрани средства, наложени с глоби по електронен фиш в размер на един милион и половина лева. Глобите, които са събрани като компенсаторни такси от автомобилите на терен са в размер на един милион лева", обясни проф. Олег Асенов, член на Управителния съвет на АПИ, цитиран от Нова телевизия.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.