Километрично задръстване се е образувало по АМ "Тракия" в посока Пловдив, пише "Фокус", позовавайки се на очевидци.
Причината е горящо ремарке на тир на 80-и километър от аутобана.


Колите се движат изключително бавно. Шофирайте внимателно!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.