Централната градска част на столицата около ул. "Оборище" остана на тъмно заради авария. Екипи на ЧЕЗ България работят за отстраняването на проблема, съобщиха от там.
Захранването е прекъснато и в части от квартал Овча купел 2. От разпределителното дружество не сочат срок за отстраняване на повредите. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.