Центърът на София без ток заради авария

https://blitz.bg/obshtestvo/centarat-na-sofiya-bez-tok-zaradi-avariya_news58760.html Blitz.bg

Централната градска част на столицата около ул. "Оборище" остана на тъмно заради авария. Екипи на ЧЕЗ България работят за отстраняването на проблема, съобщиха от там.

Захранването е прекъснато и в части от квартал Овча купел 2. От разпределителното дружество не сочат срок за отстраняване на повредите.  /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай