Черна вест след страшния инцидент на спирка в София Снимки

Камионът е влачил ударения пешеходец на около 75-80 г. и е избягал от мястото на инцидента

https://blitz.bg/stolitsa/cherna-vest-sled-strashniya-incident-na-spirka-v-sofiya-snimki_news1134841.html Blitz.bg

Снимката е илюстративна

Пешеходецът, ударен от камион в София, е починал. Загиналият е бил на около 75-80 години.

Както първо БЛИЦ съобщи, кошмарната ситуация се е разиграла на столичния "Шипченски проход", при ул. "Иван Димитров - Куклата", до спирка на трамвай 20. 

Първо в БЛИЦ: Инфарктна ситуация на "Шипченски проход" в София

Камионът е влачил ударения пешеходец на около 75-80 г. и е избягал от мястото на инцидента. Възрастният мъж е починал на място.

Припомняме, че читател съобщи за БЛИЦ: "Хората на място коментираха, че водачът бил слязъл от камиона и избягал на някъде".

В района се е образувало задръстване.

Снимки: БНТ

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Още по темата
Коментирай
6 Коментара
Sarbeca
преди 4 месеца

Камионите на опг герб са това, нека да си го признаем

Откажи
Maomaz
преди 4 месеца

Жалко за човека! Мир на душата му! Жалко е всичко това, ако не е трагично, но се очакват неща на новите спирки на трамвайте по бул.Ал.Стамболийски. Направени са перфектно за каскади. Тотално, свършила държава сме, трябва тотален рестарт на всичко и на всякъде.

Откажи
дсадасда
преди 4 месеца

Гнусни дападжии измет камионджийска СПТУ

Откажи
ЖАНА
преди 4 месеца

Ало измамник Това са камионите на ОПГ ШАРЛАТАНИ ПП ДБ На Терзиев МИРИЗЛИЕВ БОКЛУДЖИЕВ СОФИЯ ПРИЛИЧА НА КОЧИНА ОТ УПРАВЛЕНИЕТО НА Вас негодници При ГЕРБ ХОРАТА ЖИВЕЕХМЕ МНОГО ПО ДОБРЕ

Откажи
Пенсия
преди 4 месеца

Maomaz, като че добре си схванал безизходицата, в която ни вкараха и набутват все повече. Защото бяхме в държавно-обществен строй, коренно различен от сегашния и бяхме обезсилени да го съхраним поради засега неизлечимата човешка алчност, която всъщност и се очаква да приключи човечеството на нашата планета, ако не се намесят непознати до момента сили. Това "обезсилване", придружено/продължено с окрадване, опоскване, оскотяване..., което в своето време тук изучавахме в средни и висши академични заведения чрез световната /полит/икономическа класика на титаните Маркс и Енгелс, доразвивана и от други известни люде в последващи десетилетия, продължава и днес все по-активно да се изучава и завладява дори в най-развитите държави, но тук твърдо се въртим в лепкавата си каша, твърдо към алчността добавяме и дози омраза, античовечност...

Откажи