Пешеходецът, ударен от камион в София, е починал. Загиналият е бил на около 75-80 години.
Както първо БЛИЦ съобщи, кошмарната ситуация се е разиграла на столичния "Шипченски проход", при ул. "Иван Димитров - Куклата", до спирка на трамвай 20.
Първо в БЛИЦ: Инфарктна ситуация на "Шипченски проход" в София
Камионът е влачил ударения пешеходец на около 75-80 г. и е избягал от мястото на инцидента. Възрастният мъж е починал на място.
Припомняме, че читател съобщи за БЛИЦ: "Хората на място коментираха, че водачът бил слязъл от камиона и избягал на някъде".
В района се е образувало задръстване.



Снимки: БНТ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!