Читател на БЛИЦ алармира за много необичайна ситуация, в която е попаднал, пътувайки с автомобила си по магистрала "Тракия".
"На "Тракия", между Пазарджик и Пловдив, само за няколко стотин метра, попаднах на някакво нашествие на насекоми. Вътре в колата се чуваше като дъжд. Преди известно време, отново ми се случи, горе-долу на същото място. Страшна напаст", разказа пред медията ни мъжът.
Според него това, че нашествието от твари се случва на почти едно и също място, не е случайно и най-верояно някъде в района има гнездо, където насекомите живеят и се размножават.
Гражданинът изпраща и снимки, на които се вижда как животинките са "атакували" колата му:



На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света