Дъщерята на потъналия вдън земя тираджия не е на себе си

За щастие, случаят приключи благополучно и Добромир Христов е открит

https://blitz.bg/obshtestvo/dashteryata-na-potanaliya-vdan-zemya-tiradzhiya-ne-e-na-sebe-si_news1048439.html Blitz.bg

Издирваният от вчера изчезнал български тираджия е бил открит. Това доказва пост в социалната мрежа Фейсбук на дъщерята Михаела Христова.

"Намерихме Добромир Христов, благодаря на всички за съдействието. Бъдете здрави и лек път!".

По-рано днес притеснени близки съобщиха, че издирват мъжа, изпълнявал курс по маршрута България – Италия.

Дъщерята на мъжа Михаела Христова алармира чрез средствата за масова информация, че два дни не е имала връзка с него. Камионът, който по думите ѝ е с номер ХХХХХХХ, се намирал за последно на паркинг на магистрала A4 в северната част на Италия.

Христова призова всеки, който има информация за Добромир Христов, да се свърже с нея на публикуван от нея мобилен телефон.

Тя разпространи и снимка със своя баща. За щастие, случаят приключи благополучно.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай