Дъжд ни разхлажда от вторник

https://blitz.bg/prognoza-za-vremeto/dazhd-ni-razhlazhda-ot-vtornik_news112942.html Blitz.bg

След тежката жега през уикенда дъжд ще ни разхлажда от вторник следващата седмица. Тази събота и неделя в страната бе обявен код жълто, който се обявява при температури над 34 градуса.

Според прогнозата за времето и идната седмица живакът в термометрите няма да падне под 30 градуса. Прохладен дъжд обаче ще ни помогне по-лесно да се справим с топлото време. Въпреки това валежите няма да са постоянни, а температурите ще са все така високи.

Прогнозата показва, че отново в градове като Сандански, Пловдив и Русе градусите ще са най-високи. Морската вода пък ще бъде изключително приятна за къпане с температури между 21 и 25 градуса.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай