Депресия тресна затворнички

https://blitz.bg/obshtestvo/depresiya-tresna-zatvornichki_news42131.html Blitz.bg

Обитателките на Сливенския затвор масово се оплакват от депресия и имат нужда от психотерапия. Причината е, че въпреки слуховете за голяма амнистия, само три затворнички ще излязат от панделата предварително, разкрива "Телеграф".

Заради огромното разочарование управата на зандана е поставила обитателките му под постоянно наблюдение. Зпочната е и психотерапия. Идната седмица пък се очаква подкрепление и от столични психолози.
Депресираните дори отказали да се занимават с проекта за театър зад решетките. Затова и готвената постановка е под въпрос. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай