Доган: Без ДПС във властта? Съмнявам се

https://blitz.bg/obshtestvo/dogan-bez-dps-vav-vlastta-samnyavam-se_news43465.html Blitz.bg

"Дай боже да стане, но се съмнявам" - така отговори лидерът на ДПС Ахмед Доган на въпрос дали е възможно следващо управление без ДПС. Той бе лаконичен пред репортерите на излизане от парламента след близо тричасов престой в стаята на парламентарната група на партията, където празнуваха 65-я рожден ден на заместника му Юнал Лютфи.

Доган отказа да изрази мнение за предложението бариерата за влизане в следващото Народно събрание да се покачи на 8% за коалициите.
"Не мога да коментирам, ще направят интерпретации колегите", извини се Сокола и отпраши.
Камелия Цветанова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай