Двама мотористи, пострадали при катастрофи, са приети на лечение в Трета пироговска травматология през последната нощ, съобщиха от болницата за спешна медицина.
В 0.20 ч. е постъпил Е.Д., на 38 г. Той е ударен от автомобил, който избягал от мястото на катастрофата – на бул. „Цар Борис ІІІ” и бул. „Проф. Иван Гешов”. Мъжът е с разкъсани сухожилия и дълбока рана на лявата подбедрица.
От болницата в Хасково е транспортиран 34-годишният М.Т. Той е със счупен таз и контузии по цялото тяло. Катастрофирал е на изхода за Харманли. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.