Двама мотористи приети в „Пирогов” потрошени

https://blitz.bg/obshtestvo/dvama-motoristi-prieti-v-pirogov-potrosheni_news57006.html Blitz.bg

Двама мотористи, пострадали при катастрофи, са приети на лечение в Трета пироговска травматология през последната нощ, съобщиха от болницата за спешна медицина.

В 0.20 ч. е постъпил Е.Д., на 38 г. Той е ударен от автомобил, който избягал от мястото на катастрофата – на бул. „Цар Борис ІІІ” и бул. „Проф. Иван Гешов”. Мъжът е с разкъсани сухожилия и дълбока рана на лявата подбедрица.

От болницата в Хасково е транспортиран 34-годишният М.Т. Той е със счупен таз и контузии по цялото тяло. Катастрофирал е на изхода за Харманли. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай