Дюнер натръшка 12 пазарджиклии

https://blitz.bg/obshtestvo/dyuner-natrashka-12-pazardzhiklii_news55879.html Blitz.bg

Дванадесет пазарджиклии, които са яли дюнери, в момента лежат в инфекциозно отделение на местната болница. Все още не са готови микробиологичните проби, за да се постави точната диагноза, съобщиха от РИОКОЗ – Пазарджик.

Пациентите са приети с температура, повръщане и стомашно разстройство. Сред тях има и деца, но състоянието им е стабилно, съобщиха от пазарджишката клиника.
Санитарната инспекция пък вече е затворила дюнерджийницата “Али Баба”, която се намира в центъра на града./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай