Младият певец Джъстин Бийбър отвърна на критиците си, осъждайки "безбройните лъжи" по негов адрес, публикувани от медиите.
19-годишният изпълнител отрича медийните писания, че ще постъпва в клиника за рехабилитация и че с поведението си е разочаровал близките си. Той смята също, че с нищо не е заслужил подобно негативно отношение.
"Хората от екипа ми ме съветват да се държа добре с пресата, но се изморих от безкрайните медийни лъжи по мой адрес", пише тийн идолът в Instagram.
"Аз съм добър човек с голямо сърце. Не мисля, че заслужавам цялото това негативно отношение на пресата, защото съм хвърлил огромни усилия, за да стигна до тук. Никак не ми е лесно. Понякога се гневя, човешко е. Правя и ще правя грешки, но се уча от тях", отбелязва Бийбър.
През последните седмици Джъстин Бийбър се озова под прицела на медиите, след като закъсня с два часа за концерт в Лондон, припадна на сцената на друго свое шоу и бе заснет да псува настойчив фотограф. А преди дни отмени един от двата си концерта в Португалия поради "неочаквани обстоятелства"./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.