Изплуваха още подробности за шокиращия случай в село Средногорово, където 16-годишна майка е умъртвила бебето си. Момичето живеело с баща си в селскостопански постройки в казанлъшкото село Средногорово.
Бащата ѝ бил строителен работник и имал много дългове. Момичето е родило на 1 или 2 март.
Предполага се, че удушила бебето и го сложила в найлонова торба и в продънен хладилник.
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.