Рано или късно ще има нови избори. Предсрочни или редовни. Това написа в профила си във Фейсбук режисьорът Евгений Михайлов.
"Тези, които сега опъват кордони и ни плашат с възхода на "Новото начало" на Пеевски да не забравят това!
Да премислят внимателно и ГЕРБ, ако могат разбира се, какви ще са резултатите, ако за реализиране на сглобката трепетно очакват решението на пленума на БСП/БКП и ще зависят от капризите на Слави Трифонов, и неизтрезнелия ДС пръст на Доган.
Но... както се казва... "Всеки сам си ПРЕЦЕНЯ"!", посочва той.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.