Председателят на Народното събрание Георги Пирински е взел решение да не се възползва от коледната си премия и ще даде за благотворителност 13-ата си заплата.
Той ще разпредели парите на три, уточняват от пресцентъра на парламента. Пирински ще даде една част от заплата си на инициативата "Българската Коледа", а останалата ще разпредели за родолюбивото гражданско сдружение "Дедо Лазко" - Банско, както и за помощ за лечението на болно дете. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.