Главчев озадачи мрежата със СНИМКА след полунощ

Димитър Главчев бе доста лаконичен в описанието на поместения кадър

https://blitz.bg/obshtestvo/glavchev-ozadachi-mrezhata-sas-snimka-sled-polunosht_news1024900.html Blitz.bg

Премиерът Димитър Главчев озадачи мрежата, публикувайки неочаквана снимка, минути след полунощ. 

Служебният министър-председател е снимал Луната, но не става ясно от коя точка на страната. Явно той се е опитал да запечата пълнолунието. 

Като описание на кадъра, той простичко е написал Summertime (Лятно време). 

Последователите на премиера се дивят на красивия кадър, но и не са наясно от къде премиерът се е любувал на красивата гледка.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай