Гледат дело за отвличане с побой

https://blitz.bg/obshtestvo/gledat-delo-za-otvlichane-s-poboy_news17418.html Blitz.bg

Утре в Плевенски окръжен съд ще се гледа делото срещу 52-годишния Венцислав М. , обвинен в това, че на 3 юни 2007 г. във Вълчитрън отвлякъл Ленко Б. от същото село, предаде кореспондентът на Агенция БЛИЦ в града.

Венцислав М.  проявил към отвлечения особена жестокост, като го връзвал с въже от колата си, пребил го с бухалка, счупил му крака и го заплашвал, че ще го влачи с колата, докато не признае, че му е откраднал парите и якето. Венцислав е употребил алкохол в неустановени количества. Той първо наръгал с нож в рамото Ленко, после му счупил крака с бухалка, вързал го след това за теглича на колата и го заплашил да си признае за кражбата, иначе ще го влачи из полето. После го бил с метален лост, завързал го с въже за предната седалка и го закарал в Славяново, където все пак пуснал Ленко. На заседанията досега бяха разпитвани свидетели и вещи лица. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай