Утре (вторник) от 9,30 часа, 2-ри състав на СГС ще гледа делото срещу Валентин Димитров - Топлото и още петима по обвинение за далавери при закупуване на горива и други луксове.
Освен Валентин Димитров пред Темида ще се изправят още членовете на управителния съвет на "Топлофикация" Илко Йоцев, Иванка Диловска, Георги Рогачев, Георги Нанков и Пламен Василев. "Групата на Топлото" е обвинена че през периода 2003-2006 година е ощетила дружеството с близо 2 млн. лева при закупуването на горива, рекламни материали, джакузи, джет луксозни храни и други луксове./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.