Гледат делото срещу Вальо Топлото и още петима

https://blitz.bg/obshtestvo/gledat-deloto-sreshtu-valyo-toploto-i-oshte-petima_news27191.html Blitz.bg

Утре (вторник) от 9,30 часа, 2-ри състав на СГС ще гледа делото срещу Валентин Димитров - Топлото и още петима по обвинение за далавери при закупуване на горива и други луксове.

Освен Валентин Димитров пред Темида ще се изправят още членовете на управителния съвет на "Топлофикация" Илко Йоцев, Иванка Диловска, Георги Рогачев, Георги Нанков и Пламен Василев. "Групата на Топлото" е обвинена че през периода 2003-2006 година е ощетила дружеството с близо 2 млн. лева при закупуването на горива, рекламни материали, джакузи, джет луксозни храни и други луксове./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай