GLOBUL пусна екотелефон

https://blitz.bg/obshtestvo/globul-pusna-ekotelefon_news43095.html Blitz.bg

GLOBUL предлага на българския пазар Samsung SGH-E200 ECO, който е с корпус, изработен от био-пластмаса, съобщиха от компанията. В производството на телефона не са използвани потенциално опасни за природата вещества като олово, живак, кадмий и съединения, възпрепятстващи горенето.

Трибандовият Samsung SGH-E200 ECO предлага 1,3 мегапикселова камера, FM радио, Вluetooth и USB-свързаност, плейър, възпроизвеждащ аудио и видео в най-разпространените формати и слот за microSD карта.
Премиерата на апарата у нас е част от дългосрочната стратегия за опазване на околната среда GLOBUL Green, чрез която операторът се стреми да стимулира отговорното отношение към природата сред своите клиенти. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай