Десет лева ще плаща всеки пазарджиклия, хванат да хвърля фас на улицата. Същата е санкцията и за плюене на семки по улиците и тротоарите.
Нововъведеното наказание ще удари и тези, които хвърлят безразборно кутийки от бира, опаковки и всякакви хартии извън кошчетата. Глобата ще бъде налагана на място с фиш, съобщиха от общината. Ограничението няма да важи само за градския стадион по време на футболните мачове. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.