Глобяват с десетачка за семки и фасове

https://blitz.bg/obshtestvo/globyavat-s-desetachka-za-semki-i-fasove_news44436.html Blitz.bg

Десет лева ще плаща всеки пазарджиклия, хванат да хвърля фас на улицата. Същата е санкцията и за плюене на семки по улиците и тротоарите.

 Нововъведеното наказание ще удари и тези, които хвърлят безразборно кутийки от бира, опаковки и всякакви хартии извън кошчетата. Глобата ще бъде налагана на място с фиш, съобщиха от общината. Ограничението няма да важи само за градския стадион по време на футболните мачове. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай