Гръм удари тролей в София

https://blitz.bg/obshtestvo/gram-udari-troley-v-sofiya_news57303.html Blitz.bg

Летният дъжд на София, придружен с мълнии причини неудобства на столичани.

Гръм падна върху разпределителни кутии на захранването на тролеите на бул. „Цариградско шосе” и на бул. „Владимир Вазов”.

Освен това мълния удари и тролей, който се е движил по линия номер 2 в кв. „Хаджи Димитър”. За щастие няма пострадали.

Авариите вече са отстранени. Колите на градския транспорт се движат навсякъде.

Дъждът наводни и някои места на столицата.

Наводнен е участък в района на моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Резбарска”, моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Витиня”. Наводнен е подлез на бул. „Цариградско шосе” и ул. „Незабравка”./БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай