Летният дъжд на София, придружен с мълнии причини неудобства на столичани.
Гръм падна върху разпределителни кутии на захранването на тролеите на бул. „Цариградско шосе” и на бул. „Владимир Вазов”.
Освен това мълния удари и тролей, който се е движил по линия номер 2 в кв. „Хаджи Димитър”. За щастие няма пострадали.
Авариите вече са отстранени. Колите на градския транспорт се движат навсякъде.
Дъждът наводни и някои места на столицата.
Наводнен е участък в района на моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Резбарска”, моста на бул. „Владимир Вазов” и ул. „Витиня”. Наводнен е подлез на бул. „Цариградско шосе” и ул. „Незабравка”./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.