Ексцентричната арменка Снежана Гарабед раздаде днес на обяд 101 пакета с великденски лакомства на бедните от Хасково. Тя беше акостирала до сградата на областната администрация където за минути се изви опашка от желаещи да получат безплатна храна.
Хасковската майка Тереза и тази година не изневери на странните си навици – във всеки пакет беше сложила по седем традиционни великденски ястия – червено яйце, козунак, хлебче, питка, кебапче, картофена салата и вафла. Носителката на националната награда за благодетели спазва тази традиция от седем години. Средствата са осигурени от местните бизнесмени Тенчо Лилянов и Даниел Гаргов.
Тодорка Николова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.