Хиляди българи останаха на тъмно

https://blitz.bg/obshtestvo/hilyadi-balgari-ostanaha-na-tamno_news665801.html Blitz.bg
За пореден път светът отбеляза „Часът на Земята”. В международната инициатива се включи и България.

Милиони загасиха  осветлението и електроуредите в домовете си за час между 20:30 и 21:30 часа. В тъмнина потънаха Айфеловата кула, Бранденбургската врата, Акрополът, „Емпайър Стейт Билдинг”, операта в Сидни.

„Часът на Земята” се отбелязва от 2007-а година в над 180 държави. Тази година мотото беше „Свържи се с природата”.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай