Хванаха пиян с 3.5 промила зад волана

https://blitz.bg/obshtestvo/hvanaha-piyan-s-35-promila-zad-volana_news28444.html Blitz.bg

Пиян шофьор с 3,5 промила алкохол в кръвта хванаха полицаите в Каолиново, съобщиха от областната дирекция на полицията в Шумен.

Мъжът карал "Форд" и бил спрян за проверка снощи в 1.45 часа. Установено е, че е седнал зад волана с цели 3.5 промила алкохол в кръвта. Шофьорът е задържан.  Взета му е кръв за химичен анализ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай