Пиян шофьор с 3,5 промила алкохол в кръвта хванаха полицаите в Каолиново, съобщиха от областната дирекция на полицията в Шумен.
Мъжът карал "Форд" и бил спрян за проверка снощи в 1.45 часа. Установено е, че е седнал зад волана с цели 3.5 промила алкохол в кръвта. Шофьорът е задържан. Взета му е кръв за химичен анализ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.