През последните седмици служители на РЗИ там са карантинирали между 400 и 600 души на ден, защото повечето българи влизали в страната без отрицателен резултати от тест за COVID-19, информира NOVA.
След антигенен тест задължителната карантина се отменя.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.