Кола е пламнала на АМ "Тракия". Това става ясно от снимка, публикувана в социалните мрежи. От кадъра се вижда, че автомобилът е отбил в аварийната лента и целият е в пламъци.
Инцидентът е станал на 310 км на магистралата.
![]()
Припомняме, че както БЛИЦ писа по-рано огнен ад се разигра и на Околовръстното на София. Синьо Пежо 206 бе обхванато цялото в опасни пламъци.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.