Кандидат за син лидер стана татко

https://blitz.bg/obshtestvo/kandidat-za-sin-lider-stana-tatko_news27552.html Blitz.bg

Докато чака балотажа за СДС, Мартин Димитров стана татко за първи път. Момиченцето му проплакало в болница “Лозенец” около 13.30 часа днес, съобщи в. "24 часа".

Майката Стела и малката госпожица се чувстват добре, макар раждането да не било от най-лесните. Гордите родители вече са избрали за щерката си името Елиза. Заради нея Мартин временно заряза кампанията си за шеф на СДС и се втурна да носи памперси в болницата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай