Кмет се надбягва с елени в Балкана

https://blitz.bg/obshtestvo/kmet-se-nadbyagva-s-eleni-v-balkana_news43520.html Blitz.bg

Кметът на Ловеч Минчо Казанджиев си спретнал гонка с елени в Троянския Балкан в събота. Според очевидци 51-годишният градоначалник втори мандат препускал с кросовия си мотоциклет "Хонда" по маршрута между родното си село Терзийско и връх Васильов, след него пък вдигали пушилка също с мотори Казанджиев-младши и техен авер.

Насред планинската пустош триото мотоездачи прeсрещнали 3-4 елена. Рогатите красавци минали на отсрещния хребет и хукнали по баира, бившият картинг пилот пък подкарал успоредно на тях. Социалистът обаче бързо върнал газта и оставил животните да се скрият в близкия шубрак. "Не съм привърженик на неравностойните битки", обясни пред наш екип той отказа си от надпреварата. /Гергана Димитрова, БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай