Кризата в България кара Ферари и малко Ламборгини

Клип с много лъскави возила в столицата разбуни духовете в мрежата

https://blitz.bg/obshtestvo/krizata-v-balgariya-kara-ferari-i-malko-lamborgini_news1034746.html Blitz.bg

Ако четете коментарите във "Фейсбук", ще останете с впечатление, че българите гладуват и мизерстват като в някоя страна от третия свят.

По улиците обаче е пълно с нови коли, а има и такива за милиони левове и то немалко.

Един клип с няколко "Ферарита" и "Ламборгинита" предизвика лавина от коментари.

"Кризата", озаглавил го е авторът.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай