Ако четете коментарите във "Фейсбук", ще останете с впечатление, че българите гладуват и мизерстват като в някоя страна от третия свят.
По улиците обаче е пълно с нови коли, а има и такива за милиони левове и то немалко.
Един клип с няколко "Ферарита" и "Ламборгинита" предизвика лавина от коментари.
"Кризата", озаглавил го е авторът.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.