Обичайно за сезона, от 2014-та е така в Кърджалийско. Невероятен трафик в посока границата с Гърция.
Нормално – по-красиво, по-чисто, по-спокойно, по-истинско във всички аспекти – природа, храна, отношение. Нещо като Черноморието по соца, пише 24rodopi.com.
Но това е друга тема.
Настоящата е свързана с трафика. Всички летят, забързани, загорели, ще кажеш дори „немити“, че толкова скоростно искат да се топнат в морето.
Инцидентите не липсват, от години все са замесени румънци.
Всичко това роди и лафчета от сорта: „Не карай като румънец в отпуск“ или „Бърза като немит бургазлия за Гърция“.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.