Кметът на София Бойко Борисов и главният изпълнителен директор на М-Тел Йозеф Винацер ще открият утре в 17.30 ч. ледената пързалка, изградена в езерото „Ариана”. В сравнение с миналата година пързалката е разширена до 1 600 кв.м., с което става най-голямата ледена пързалка на открито в Източна Европа.
Съоръжението ще работи денонощно, а цената за един час не е променяна от 2007 г. и остава 3 лв.
От 8 ч. до 10 ч. ледената пързалка ще работи безплатно за ученици.
До 15 декември ще бъдат готови и останалите атракциони от Зимния парк на открито в езерото „Ариана” – рампа за сноуборд и изкуствена ски-писта. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.