Отишъл един дядо в аптеката и казал:
- Четвърт виагра, моля!
- А бе дядо, като те гледам на теб ще ти трябват поне 2 хапчета.
- Не бе, аз колкото да не си пикая на обувките...

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.