Луд виц за дядо и виагра разсмя всички

https://blitz.bg/obshtestvo/lud-vic-za-dyado-i-viagra-razsmya-vsichki_news1103204.html Blitz.bg
© Shutterstock

Отишъл един дядо в аптеката и казал:

- Четвърт виагра, моля!

- А бе дядо, като те гледам на теб ще ти трябват поне 2 хапчета.

- Не бе, аз колкото да не си пикая на обувките...

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай