Домашните животни на Бай Цветан от монтанското село Якимово се ограбени от мародери. Грабителите отровили кучето- пазач, обрали птиците, които гледал за яйца и му оставили само два петела.
Днес старецът е щастлив, защото от партия Воля му подариха видеонаблюдение и кучето Корнелия, което да го пази от нови набези.



Въпреки, че днес има засилена охрана, бай Цветан и сега спи с два петела, защото се страхува да не му ги откраднат.
Източник: Канал 3
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.