Мъж изгорял от трафопост

https://blitz.bg/obshtestvo/mazh-izgoryal-ot-trafopost_news27914.html Blitz.bg

С 6% изгарания, но много дълбоки по дясната ръка, лицето и темето е приет тази сутрин в "Пирогов" мъж на 49 години, съобщиха от лечебното заведение.

В. Н. е настанен в Клиниката по изгарания в "Пригов".  Предстои му операция. По първоначални данни мъжът е пострадал в трафопост на Ломско шосе./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай